Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, alabaster, marmor, troligen Italien, omkring år 1900, kvinnobyst, höjd höjd ca 17 cm

Sedvanligt ytslitage, mindre nagg

721692

2020-01-17