Hundertwasser Look at it on a rainy day

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike 1928-2000): "Look at it on a rainy day", tryckt dekor i serigrafi och metallprägling på trä, signerade och numrerade 2472 a tergo, ca 51x68 cm

Slitage, repa

721693

2020-01-13