Armring broscher granater
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMRING, BROSCHER, 4 st., fasettslipade äldre granater, 1800-talets senare del/omkring 1900
Några granater saknas samt några granater med nagg och repor förekommer, delvis omarbetade, tennlödningar
721700
2020-01-20