Armring broscher granater

Armring broscher granater
Armring broscher granater
Armring broscher granater
Armring broscher granater
Armring broscher granater
Armring broscher granater
Armring broscher granater
Armring broscher granater

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMRING, BROSCHER, 4 st., fasettslipade äldre granater, 1800-talets senare del/omkring 1900

Några granater saknas samt några granater med nagg och repor förekommer, delvis omarbetade, tennlödningar

721700

2020-01-20