Maj Arnell oljemålning

Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAJ ARNELL (född 1919): Västkustlandskap, monogramsignerad MA, signerad samt daterad a tergo Maj Arnell -77, olja på duk, ca 47x62 cm

721703

2020-01-14