Tennljusstake
Valmis
2020-01-14
721708
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LJUSSTAKE i tenn, empire, senare pipa, höjd ca 14 cm
Renoverad och kompletterad, stukningar, små bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage