Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKE i tenn, empire, senare pipa, höjd ca 14 cm
Renoverad och kompletterad, stukningar, små bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage
721708
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här