Tennljusstake

Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake
Tennljusstake

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE i tenn, empire, senare pipa, höjd ca 14 cm

Renoverad och kompletterad, stukningar, små bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

721708

2020-01-14