Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, 3 st, porslin, Kina, Ming, 1600-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 10,5-15 cm.
Slitage, nagg, tillverkningsdefekter, en skål med skador.
721722
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här