Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 3 st, porslin, Kina, Ming, 1600-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 10,5-15 cm.

Slitage, nagg, tillverkningsdefekter, en skål med skador.

721722

2020-01-21