Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, mässing och glas, "Laboratorium opticum", signerad M.Gille samt numrerad 386/800, Rejmyre mässingsbruk, höjd 23 cm.

Sedvanligt ytslitage.

721724

2020-01-21