Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, 2 st, skulpturer, i form av en båtar, signerade, Kosta Boda Atelier, längd 14,5- 17,5 cm.

Sedvanligt ytslitage, en båt med flisa.

721725

2020-01-21