Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CIGARRASK, silver, svenska importstämplar, invändigt förgylld, med träinredning, längd 20 cm, 12,5 cm, höjd 5 cm.
Bruksslitage.
721727
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här