Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CIGARRASK, silver, svenska importstämplar, invändigt förgylld, med träinredning, längd 20 cm, 12,5 cm, höjd 5 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage.
721727
2020-01-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner