Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, höjd 10,5 cm, 1900-tal.

Bruksslitage.

721728

2020-01-21