Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, nattduksbord, 1 par, "Birgitta", Åfors Möbelfabrik, 1962, vitmålade, låda i sargen, hyllplan, stämplade, bredd 38, djup 59 cm, höjd 61 cm.
Bruksslitage
721741
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här