Carl Malmsten nattduksbord 1-par

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, nattduksbord, 1 par, "Birgitta", Åfors Möbelfabrik, 1962, vitmålade, låda i sargen, hyllplan, stämplade, bredd 38, djup 59 cm, höjd 61 cm.

Bruksslitage

721741

2020-01-13