Carl Malmsten sminkbord Birgitta samt stol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Birgitta", sminkbord med stol, Åfors Möbelfabrik, ställbar spegel, vitlackerat, båda delar stämplade, höjd ca 73-123 med spegel, längd 86 cm

Bruksslitage

721742

2020-01-13