Tebord design Martin Poser

Tebord design Martin Poser
Tebord design Martin Poser
Tebord design Martin Poser
Tebord design Martin Poser
Tebord design Martin Poser
Tebord design Martin Poser
Tebord design Martin Poser
Tebord design Martin Poser
Tebord design Martin Poser
Tebord design Martin Poser

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

MARTIN POSER, tebord, målad vy på kakel, signerad Poser 1943, lakerad björkstomme, höjd ca 58 cm, 82x52 cm.

Slitage, flertal kakel med hårfina sprickor

721748

2020-01-13