Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BREVPRESS med figurin 1900-talets första hälft, onyx med figurin i patinerad brons i form av orm, höjd 17, längd 9,5 cm
Mindre lagning
721752
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här