Brevpress med figurin

Brevpress med figurin
Brevpress med figurin
Brevpress med figurin
Brevpress med figurin
Brevpress med figurin
Brevpress med figurin
Brevpress med figurin
Brevpress med figurin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREVPRESS med figurin 1900-talets första hälft, onyx med figurin i patinerad brons i form av orm, höjd 17, längd 9,5 cm

Mindre lagning

721752

2020-01-14