Högtalare

Högtalare
Högtalare
Högtalare
Högtalare
Högtalare
Högtalare
Högtalare
Högtalare

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖGTALARE, Quad, 1957, electrostatic loudspeaker, serienummer 797. ben samt ram i trä, raster i koppar, höjd ca 80 samt bredd 87 cm

Träflisa borta på ena kanten, mindre bucklor på rastret, slitage, funktionen garanteras ej

721771

2020-01-14