Högtalare
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖGTALARE, Quad, 1957, electrostatic loudspeaker, serienummer 797. ben samt ram i trä, raster i koppar, höjd ca 80 samt bredd 87 cm
Träflisa borta på ena kanten, mindre bucklor på rastret, slitage, funktionen garanteras ej
721771
2020-01-14