Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
250 EUR
SPEGEL, senempire, 1800-talets mitt, bronserad, rak form tympanonformat krön, tvådelat glas, höjd 140 cm, bredd 68 cm
Slitage, senare glas och bronsering
721773
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här