Lolo Holmquist

Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LOLO HOLMQUIST (1920-2004): Sommarlandskap, signerad Lolo H, olja på duk, ca 84x99 cm

721774

2020-01-14