Karmstolar 1 par Carl Larsson-stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Carl Larsson-stil, 1900-talets första hälft, ljus björk, målade, spjälad genombruten rygg och gavlar, lös stoppad sits, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, klädsel med fläckar

721779

2020-01-13