Solfjädrar 4 st sannolikt 1900-talets första hälft
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOLFJÄDRAR, 4 st, sannolikt 1900-talets första hälft, kartong medföljer, 1 st i fjäder, 3 st i tyg, längd ca 32-40 cm
Proveniens, Enligt uppgift tillhört Dagmar von Arbin, barnbarnsbarn till Oscar II
Fläckar och mindre revor
721803
2020-01-21