Solfjädrar 4 st sannolikt 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOLFJÄDRAR, 4 st, sannolikt 1900-talets första hälft, kartong medföljer, 1 st i fjäder, 3 st i tyg, längd ca 32-40 cm

Proveniens, Enligt uppgift tillhört Dagmar von Arbin, barnbarnsbarn till Oscar II

Fläckar och mindre revor

721803

2020-01-21