Flygplansmodell SAS
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FLYGPLANSMODELL, SAS, 1950/60-tal, modell Caravelle, "Dan Viking", på ställning, resebyråmodell, bemålat trä, skala 1:50, höjd ca 41, bredd mellan vingspetsar ca 72 cm
Krackeleringar, färgbortfall samt färgbättringar
721845
2020-01-13