Spegel Karl johan

Spegel Karl johan
Spegel Karl johan
Spegel Karl johan
Spegel Karl johan
Spegel Karl johan
Spegel Karl johan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, Karl johan, förgylld, överstycke med dekor av korslagda ymnighetshorn, ca 147x69 cm

Senare krön och bakstycke, renoverad, övderstycke med spricka

721846

2020-01-14