Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XVI stil, urtavla med romerska siffror, förgylld och patinerad brons samt marmor, höjd ca 33 längd ca 46 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

En fot lös

721847

2020-01-19