Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNNAR NYLUND (1904-1997), golvvas, Rörstrand 1950/60-tal, stengods, grönspräcklig glasyr, signerad R SWEDEN GN AKT, höjd 44 cm
721850
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här