Armband förgyllt silver

Armband förgyllt silver
Armband förgyllt silver
Armband förgyllt silver
Armband förgyllt silver
Armband förgyllt silver
Armband förgyllt silver
Armband förgyllt silver
Armband förgyllt silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, förgyllt silver, Kina, 1900-talets mitt, filigrandekor, cabochonslipad rosenkvarts, längd ca 18,5 cm

721859

2020-01-20