Bordspendyl 1800-talets senare del
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets senare del, slagfunktion, föreställande en kvinna i skördetid efter E. Fuchs,. bronserad metall, sockel av sten, montage av förgylld metall, höjd 62 cm
Bronsering med slitage, sprickor och skador, pendel och tillbehör medföljer
721864
2020-01-14