Bordspendyl 1800-talets senare del

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets senare del, slagfunktion, föreställande en kvinna i skördetid efter E. Fuchs,. bronserad metall, sockel av sten, montage av förgylld metall, höjd 62 cm

Bronsering med slitage, sprickor och skador, pendel och tillbehör medföljer

721864

2020-01-14