Fåtöljer 1-par

Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1-par, 1900-talets mitt, stomme i bok, lösa sitt och ryggplymåer klädda i grönt läder, djuphäftade knappar, bredd ca 72

Bruksslitage, slitage på armstöd, möjligen renoverad botten

721873

2020-01-13