Fåtöljer 1-par
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1-par, 1900-talets mitt, stomme i bok, lösa sitt och ryggplymåer klädda i grönt läder, djuphäftade knappar, bredd ca 72
Bruksslitage, slitage på armstöd, möjligen renoverad botten
721873
2020-01-13