Lavoar 1900-tal

Lavoar 1900-tal
Lavoar 1900-tal
Lavoar 1900-tal
Lavoar 1900-tal
Lavoar 1900-tal
Lavoar 1900-tal
Lavoar 1900-tal
Lavoar 1900-tal
Lavoar 1900-tal
Lavoar 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAVOAR, 1900-talets början, vitmålad, överdel i marmor, höjd 95, 75x53 cm

Senare bemålning, nyckel samt draghandtag saknas

721883

2020-01-14