Bokhylla teak
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, skåpsdel med skjutdörrar flankerad, invändig med hyllplan, utfällbar sekretär med skrivskiva och lådor, höjd ca 180, 208x40 cm
Bruksslitage, mindre repor, ett hyllplan behöver nya skruvar
721887
2020-01-14