Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, skåpsdel med skjutdörrar flankerad, invändig med hyllplan, utfällbar sekretär med skrivskiva och lådor, höjd ca 180, 208x40 cm

Bruksslitage, mindre repor, ett hyllplan behöver nya skruvar

721887

2020-01-14