Karl Frisendahl

Karl Frisendahl
Karl Frisendahl
Karl Frisendahl
Karl Frisendahl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL FRISENDAHL, olja på papp-pannå, Winsor & Newton, signerad och daterad 1898, 23x29 cm.

721890

2020-01-14