Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, nygotik, urtavla romerska siffror, patinerad brons, delvis förgylld, i form av fontän, höjd inkl. glashuv ca 43 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Kupa med skada

721896

2020-01-19