Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÄKARSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, med hylld, skyltmärkt Made in Japan, total höjd 120, höjd till skivan 85, 70x45 cm
Skvia med bucklor, skador, färgbortfall
721917
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här