Vas 1 par cloisonné

Vas 1 par cloisonné
Vas 1 par cloisonné
Vas 1 par cloisonné
Vas 1 par cloisonné
Vas 1 par cloisonné
Vas 1 par cloisonné
Vas 1 par cloisonné
Vas 1 par cloisonné
Vas 1 par cloisonné
Vas 1 par cloisonné

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 1900-talets slut, Kina, cloisonné, polykrom dekor i emalj, total höjd 30,5 cm

Slitage

721921

2020-01-14