Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, omkirng 1900, Louis XVI stil, marmor, förgylld brons, urhus i form av kolonn, krönt av putto, höjd ca 29 cm, nyckel och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Mindre attribut saknas, nyckel saknas

721924

2020-01-19