Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, venetiansk typ, fem ljuspunkter, pressglas, höjd ca 71 cm
En kupa med nagg, en ljusarm medföljer
721930
2020-01-14