TAkarmatur pressglas

TAkarmatur pressglas
TAkarmatur pressglas
TAkarmatur pressglas
TAkarmatur pressglas
TAkarmatur pressglas
TAkarmatur pressglas

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, venetiansk typ, fem ljuspunkter, pressglas, höjd ca 71 cm

En kupa med nagg, en ljusarm medföljer

721930

2020-01-14