Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XV stil, brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 36 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Urtavla med sprickor, nyckel och pendel finns

721937

2020-01-19