Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL 1800-tal, empire, alabaster samt trä, beslag i mässing, urtavla med romerska siffror, höjd 57 cm, nyckel och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, slitage

721939

2020-01-19