Eric Löfman "Uppsala" beststick i silver
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIC LÖFMAN, bestick, 36 dlr, silver, modell "Uppsala", MGAB, 190-tal, bestående av: 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 kaffeskedar, vikt exkl. knivar med rostfria blad ca 731 g
Bruksslitage
721940
2020-01-14