Eric Löfman "Uppsala" beststick i silver

Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ERIC LÖFMAN, bestick, 36 dlr, silver, modell "Uppsala", MGAB, 190-tal, bestående av: 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 kaffeskedar, vikt exkl. knivar med rostfria blad ca 731 g

Kuntoraportti

Bruksslitage

721940

Päivämäärä:

2020-01-14