Mari Simmulson fat

Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARI SIMMULSON, fat, Upsala Ekeby, stengods, delvis glaserat, dekor av kvinnofigur, signerad UE samt Mari Simmulson, 22x22 cm

Nagg

721953

2020-01-14