Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, Louis XVI, omkring 1800, Frankrike, parian, beslag i brännförgylld mässing, urtavla med romerska siffror, total höjd 33 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Nagg, nyckel saknas

721955

2020-01-19