Bertil Fridhagen sidebord

Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, sideboard, Bodafors, 1963, teak, 3 dörrar med bakomvarande hyllinredninglådor i sarg, brännmärkt, höjd 68 cm, 130x40 cm

Bruksslitage, repor, ojämnt solblekt upptil

721963

2020-01-14