Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, URNOR, 1 par, senempire, 1800-talets mitt, patinerad brons, marmor, romerska siffror, höjd ca 27-34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, nagg, en siffa lös, nyckel och pendel saknas

721966

2020-01-19